Bölme duvar yapımı

12 Ağustos 2008 Salı

Bölme duvar nasıl yapılır?

Bölme duvarların kullanımının yaygnlaşması birçok firmanın bu sektöre akın etmesine neden oldu. Şuanda kartonpiyer, stropiyer ve benzeri dekor hizmetlerinde bulunan bir çok firma aynı zamanda bu işi de yapıyor. Uygulamasının basitliği ve düşük maliyetin buna büyük bir etkisi var. Lafı uzatmadan bölme duvar uygulaması nasıl yapılır ona geçelim.

Bölme duvarlar profil yapılarının üzerlerine genellikle alçıpan ile kaplanma yöntemi kullanılarak yapılırlar. Bu profiller galvaniz veya kutu profil olabilir. Bu profiller bir devi iskelet görevi yaparlar ve bu sayede uygulama daha kolay ve kusursuz olur.

Bölme duvarların tesisata sağladıkları kolaylıklarda bu uygulama sürecinden kaynaklanır. Uygulama kuru olduğu için tesisata zarar vermez ve rahatlıkla uygulanabilir.

Bölme duvar uygulaması yapan şirketlerin konuyla alakalı uygulama örneklerinin resimleri aşağıdaki gibi.konuyla alakalı daha detaylı bilgiyi ve bölme duvar fiyat bilgilerini bu alanda hizmet veren şirketlerin sitemizdeki bağlantılarını kullanarak bulabilirsiniz.